MOBİLYA DEPOLAMA
Arıtrans Lojistik mobilya depolama ile ilgili tüm konularda önemli bir rol üstlenmektedir. Bu rolü üstlenen şirketimiz titiz bir şekilde çalışarak hizmet verdiği müşterilerine güven vermektedir.

Arıtrans, işinde uzman ve tecrübeli ekipleri ile, mobilyaların zarar görmemesini ve değerini kaybetmemesini garanti etmektedir. Oldukça lüks ve ağır olan tüm mobilya ürünlerinin boyutlarına özel olarak depolanması gerekmektedir. Depolama işlemi yapılırken mobilyalar hava, kir ve toz geçirmeyen özel ambalajlar ile tek tek sarılarak muhafaza edilir. Bu sayede mobilyalar hiçbir şekilde hava ile temas etmeyecek ve tam anlamıyla bir korunma sağlanacaktır.

Mobilyaların, yine boyutlarına uygun bir şekilde yerleştirilmesi oldukça önemlidir. Boyutlarına göre yerleştirilen mobilyaların üzerine ağır herhangi bir cisim konulmamaktadır. Mobilya depolama hizmetleri veren Arıtrans Lojistik bu duruma azami hassasiyet göstermekte ve farklı boyutlardaki ürünleri farklı haznede depolayarak zarar görmelerini önlemektedir. İşinde deneyimli ve prestijli bir çizgide ilerleyen Arıtrans Lojistik, müşterilerinin tüm mobilya depolama ihtiyaçlarına uygun çözümler getirebilmektedir..