LOJİSTİK ÇÖZÜMLERMüşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve sürdürülebilir büyüme perspektifi doğrultusunda faaliyetlerine devam eden Arıtrans Lojistik, kurulduğu günden bugüne içinde bulunduğu sektörün nabzını tutan uygulama ve hizmetleriyle hizmet kalitesinde çıtayı hep daha yukarı çıkarırken kaliteli hizmet vermeyi prensip edinmiş, bağlı bulunduğu sektörlerde ilerlemeyi başarmıştır.

Mevcut müşteri portföyünde birçok sektörde başarıyla faaliyet gösteren özellikle büyük ölçekli ve ürün gamı çok çeşitli olan kuruluşlara hizmet verebilmek için gerekli olan hareket kabiliyeti yetenek bilgi ve üretimin sektörel ihtiyaçlarını karşılama tecrübesini bünyesinde barındıran şirketlerinden biridir. Arıtrans, hizmet verdiği şirketlerin memnuniyetinden güç alarak, vizyonunu her geçen gün genişletmektedir.

Fark ve değer yaratan iş çözümleriyle; ticaret işlemlerinin her aşamasında bir lojistik firmasından daha fazlasını vaad ederek, lider bir şirket olmayı ilke edinmiş ve kurumsal şirketlerin lojistik arayışında tercih olmuştur. Arıtrans Lojistik, saygın bir müşteri portföyüne uzun yıllardır başarıyla hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.